State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Aaron Woods Vote_lcapAaron Woods Voting_barAaron Woods Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Aaron Woods Vote_lcapAaron Woods Voting_barAaron Woods Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Aaron Woods Vote_lcapAaron Woods Voting_barAaron Woods Vote_rcap 
Maya Lindsey
Aaron Woods Vote_lcapAaron Woods Voting_barAaron Woods Vote_rcap 
Austin Turner
Aaron Woods Vote_lcapAaron Woods Voting_barAaron Woods Vote_rcap 
Odette Mackoy
Aaron Woods Vote_lcapAaron Woods Voting_barAaron Woods Vote_rcap 
Axel Singleton
Aaron Woods Vote_lcapAaron Woods Voting_barAaron Woods Vote_rcap 
Hero Lewin
Aaron Woods Vote_lcapAaron Woods Voting_barAaron Woods Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Aaron Woods Vote_lcapAaron Woods Voting_barAaron Woods Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Aaron Woods Vote_lcapAaron Woods Voting_barAaron Woods Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Aaron Woods

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Aaron Woods
Aaron Woods
Playby :
Channing Tatum
Tartózkodási hely :
Hawaii; Honolulu
Job/hobbies :
ügyvéd
Csoport :
bűnözők
Hozzászólások száma :
7
Join date :
2015. Jun. 22.


Aaron Woods Empty
TémanyitásTárgy: Aaron Woods   Aaron Woods Empty2015-06-22, 14:41

Aaron Ty Woods

Név
Aaron Woods

Szül. hely, idő
UK London/1987.május 25.

Kor
28

Csoport
Bűnözők

Avatar
Channing Tatum

Tulajdonságok
Magas, izmos, barna hajú, kék szemű, 90kg, tetovált.
Vidám, barátságos, humoros, viccelődő, komolytalan, hiú, autóbolond, szerethető, családközpontú, sportos, ezermester, intelligens, kertész, növénybarát, rendszerető, makacs, botlábú, melegkedvelő, pontos, precíz, rendmániás, nyughatatlan, kalandvágyó, adrenalinfüggő, dohányos, húsimádó  
Történet
Úgy érzem, hogy a kulcsom túl hangosan zörög ahhoz, hogy lehetséges legyen észrevétlenül bejutnom a házba. A homlokomról az izzadtság gyöngyözik, annak tudatában, hogy bármikor lebukhatok. Akármelyik pillanatban felgyúlhat a tornácon lévő lámpa, és kiléphet rajta a feleségem, két rendőr kíséretével. Emily annyira jó teremtés! Tanárnő a helyi iskolában, besegít a menhelyen, a kórházban, az idősek otthonában. Nyári tábort szervez szegény gyerekeknek, gyűjtést rendez a hajléktalanoknak. Ő a környék szíve és lelke, egyszerűen nem tudná elviselni a gondolatot, hogy ez lett belőlem. Mióta foglalkozom én ilyen ügyekkel? Mióta vagyok ennek az egésznek a részese? Mióta verem át? Miért? Biztosan ezeket a kérdéseket tenné fel, én pedig egyikre se tudnék értelmes választ adni. Pontosan én sem tudom, hogy mikor kerültem be a bandába, hogy mikor kezdtem az egészet. Pár hónapja, vagy pár hete, esetleg egy éve? Annyira az életem része lett, hogy néha nem tudom már a napokat számon tartani. Napközben a feleségem férje vagyok, egy ügyvéd, aki mindent megtesz a klienseiért. Kertészkedem, besegítek Emilynek, építem a közös házunkat, sörözni járok a barátaimmal, de néhanapján megcsörren a telefonom. Ők hívnak. Hamis személyi kell, hamis igazolvány, segíts Ron! Különben honnan lenne ennyi pénzünk egy új házra? Hogy engedhetnénk meg magunknak, hogy bevállaljunk egy közös gyereket?
De Emily ezt nem értené meg, ő csak azt látná benne, hogy hazudtam neki, hogy eljátszadoztam a házasságunkkal, és nem csak magamat, őt is bajba sodortam.
Akárhogy is legyen a dolgokat nem lehet meg nem történté tenni. Nem tudok már kiszállni, mert mindig a nyomomban van. Egy érzés, egy gondolat. Mindig figyel, követ, megbújik valahol, hogy aztán előtérbe kerüljön, mikor az utcában elhalad egy rendőr, mikor újra meg újra belépek a bíróságra. Felemészt, kezd darabokra tépni, és már én sem tudom, hogy mit kellene tennem? Ha elmondanám valakinek azt mondaná, hogy szálljak ki, ha a bandába mondanám valakinek, azt mondaná maradjak? Most kinek higgyek?
Nagy nehezen sikerül kinyitnom a ház ajtaját. Észrevétlenül surranok be, lerúgom a cipőmet, leveszem az öltönyömet. Belépek a tusolóba, és forró vízzel próbálom lemosni magamról a törvényszegés bűnét. Megmosom a hajamat, a fogamat, ötször sikálom át a testem, mire sikerül valamennyire úgy éreznem, hogy minden rendben. Nem tudja meg senki. A rendőrök nem fognak kopogtatni, Emily nem fog rájönni. Minden marad a régi. A kanapé ugyanolyan kényelmetlen, mint volt. Mint minden este, most is arra jutok, hogy az új házunkban másmilyen lesz.  
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Vendég


Aaron Woods Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Woods   Aaron Woods Empty2015-06-22, 20:12

Elfogadva

Óh hellóka te rossz fiú  Wink Plusz pont a pofid miatt, mert imádom Very Happy
A jellemed eléggé rövid volt, de úgy hiszem, hogy mindent megtudtunk a karakteredről, még egy plusz pont Smile
Sajnálom, hogy ezt kell tenned, hogy bűnöznöd kell, hogy legyen házatok, és majd gyerek is tudjon jönni. Remélem, hogy nem fogsz lebukni, és nem kapnak el.
Foglald le a pofikádat, és irány játszani, de vigyázz, mert a féltesóm,féltesója rendőr (xD ezt jól meg mondtam).
Vissza az elejére Go down
 

Aaron Woods

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emily Woods
» Ike & Aaron
» Héloise & Aaron
» Aaron & Emily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Bűnözők-