State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Pandora Larsen Vote_lcapPandora Larsen Voting_barPandora Larsen Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Pandora Larsen Vote_lcapPandora Larsen Voting_barPandora Larsen Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Pandora Larsen Vote_lcapPandora Larsen Voting_barPandora Larsen Vote_rcap 
Maya Lindsey
Pandora Larsen Vote_lcapPandora Larsen Voting_barPandora Larsen Vote_rcap 
Austin Turner
Pandora Larsen Vote_lcapPandora Larsen Voting_barPandora Larsen Vote_rcap 
Odette Mackoy
Pandora Larsen Vote_lcapPandora Larsen Voting_barPandora Larsen Vote_rcap 
Axel Singleton
Pandora Larsen Vote_lcapPandora Larsen Voting_barPandora Larsen Vote_rcap 
Hero Lewin
Pandora Larsen Vote_lcapPandora Larsen Voting_barPandora Larsen Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Pandora Larsen Vote_lcapPandora Larsen Voting_barPandora Larsen Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Pandora Larsen Vote_lcapPandora Larsen Voting_barPandora Larsen Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Pandora Larsen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég


Pandora Larsen Empty
TémanyitásTárgy: Pandora Larsen   Pandora Larsen Empty2015-06-03, 13:07

Pandora Larsen

Név
Pandora Larsen / Pandy, Pandamaci[így csak a legjobb barátaim hívhatnak], Dora

Szül. hely, idő
Hawaii,Honolulu;1994 Április 16.

Kor
21

Csoport
Diákok

Avatar
Holland Roden

Tulajdonságok
A külsőmről felesleges beszélnem, hiszen van két szemed, és láthatod magad is, hogyan is nézek ki.
Általában követem a divatot, de van, amikor a saját kedvem szerint öltözök fel. Sminkelni nem nagyon szeretem magamat, de néha napján kifestem magamat. Fülbevalót sosem hordtam, vagyis de igen, olyan általános suli 4.-ig, utána kivettem, és azóta beforrt. Egy nyaklánc van mindig a nyakamba, amit a legjobb barátomtól kaptam a 18. szülinapomra.
° pozitív tulajdonságok: segítőkész, romantikus, álmodozó, jó szívű, okos
° negatív tulajdonságok:  lobbanékony,  féltékeny, feledékeny, lusta, ügyetlen

6 dolog, amit szeretek:
~ Nyugiság
~ Gyerekek
~ Édességek
~ Tengerpart
~ Zene
~ Állatok /kivéve amit nem/

5 dolog, amit nem kedvelek:
~ Bogarak, rovarok vagy akármelyikből is van több
~ Rendetlenség. Nem vagyok egy rendmániás, de azért nagy rumli ne legyen otthon.
~ A beképzelt, hülye kis apuci pici lányait.
~ Brokkoli, kelbimbó, meg hasonlók
~ Ha elázom, valamint, ha egy kocsi becsap sárral/vízzel.

4 tevékenység, amit hobbiként űzök:
~ Táncolok
~ Lovagolni járok
~ Közösségi oldalakon függök - Facebook, Instagram, Tumblr, Twitter
~ Olvasok

3 mondat/idézet, ami sokat jelent számomra:
~ Van aki Istenben hisz; az én vallásom a zene. Van, aki imádkozik, én csak feljebb tekerem a hangerőt.
~ Elesni nem szégyen! Az igazi szégyen az, ha nem állsz fel az esés után!
~ Jó vagyok, de nem egy angyal, követek el bűnt, de nem vagyok ördög. Csak egy kislány vagyok a nagyvilágban, aki próbál találni valakit, akit szerethet!

2 város, ahová el akarok jutni:
~ Roma
~ London

1 személy, akire példaképként tekintek:
~ Édesanyám
Történet
3 évvel ezelőtt
Leülök az íróasztalomhoz, bekapcsolom a laptopomat, majd megnyitom a böngészőt, belépek az e-mial fiókomba, új levelet kezdek, és írni kezdek:
,,Szia, megint én vagyok az!  Tudom, jól, hogy nem tudod ezeket elolvasni, de megfogadtam, hogy mindent elmondok neked, ami csak velem történik. Akár jó, akár rossz dologról van szó.
Nem nagyon történik velem semmi érdekes. Egyetemre járok, mint azt mondtam már, itt Hawaiin.
Anyuék elváltak, mert már nincs meg az a szikra közöttük, mint régen volt. Én pedig elköltöztem, és egyedül lakom egy kisebb házban. Jaj, és van egy cicám, hópehely. Nagyon szeretnétek egymást.
A szerelmi életem pedig kész katasztrófa. Nincsen egy rendes normális srác, aki azért szeretne, aki vagyok, és nem azért mert egy szépség vagyok, sok pénzzel. Már beletörődtem teljesen abba, hogy egyedül fogok meghalni. Ez van sajnos. Ilyen az én sorsom. Ezt dobta a gép.  
Hiányzol nagyon. Te mindig tudtad, hogy mit kell tennem, mindig mellettem voltál, vigasztaltál, felvidítottál. Hiányoznak az együtt töltött idők, hiányzik a mosolyod, a nevetésed, az egész lényed. Mért kellett meghalnod?”

Az irományomat elmentettem a piszkozatok közzé, aztán lezártam a laptop fedelét.  Megtöröltem a szemeimet, amikből folyni kezdett addigra már a könnyem.
A legjobb fiú barátom, itt hagyott engem, miután betöltöttük a 18-at. Elütötte egy részeg autós, és meghalt.  A sofőr ott hagyta az úton, és elhajtott, pedig, ha maradt volna, és megnézte volna, hogy él-e még, és kihívta volna a mentőket, akkor még ma is élne. A baleset miatt szereztem meg nehezen a jogosítványomat. Nem akartam megtanulni, de mégis megszereztem a jogsimat, mert már mindenhova kocsival kell az embernek mennie.
Nem írok naplót, hanem neki írok e-maileket, és abba írom le, ami történt velem. Ez megnyugtat engem. Meg amúgy is mindig mindent megbeszéltünk egymással az interneted, de így, hogy már nincsen közöttünk, e-mailben írom le neki a dolgokat.
A laptopomat kikapcsolva, elmentem a fürdőbe fogat mosni. Miután végeztem bebújtam az ágyamba, majd vártam, hogy értem jöjjön az álom manó.
Vissza az elejére Go down
Jaden St.John
Jaden St.John
Playby :
Douglas Booth
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
diák
Csoport :
Diák
Hozzászólások száma :
4
Join date :
2015. Jun. 08.


Pandora Larsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora Larsen   Pandora Larsen Empty2015-06-08, 23:31

Elfogadva
Aloha Very Happy amúgy kikéne lassan keresnem google-ban egy új szót, mert ez már kezd unalmas lenni. Na, de nem is erre kéne figyelnem, hanem rád. Az első amit szeretnék mondani az a neved, mert, hogy nagyon tetszik *-* a beceneves rész, pedig nagyon cukira sikeredett a Pandamacival. De még mielődt azt is elkezdeném elemezni, hogy hol születtél és miért ott inkább átlépek a fontosabb részekre.

Tulajdonságok: A kinézet részt gyorsan és érhetően lezavartad, ezzel nem volt semmi gond. Megvoltak benne az olyan dolgok, amiket ilyenkor nem azt mondom,hogy említeni kell, de ezekkel tudja az ember könnyen elképzelni kép nélkül a karakter kinézetét. A tulajdonságoknál, pedig nagyon tetszett a listás felsorolás. Röviden és tömören magyaráztad el, hogy milyen is vagy, de még is rengeteg információt közöltél. Itt az egyetlen hiba, hogy a Roma, az hosszú ó user örül, hogy rika rossz helyesírásával talált egy hibát xD, de ezen kivül én nem találtam hibát benne.

Történet:Az Et-d is nagyon tetszett és meg is fogott lelkileg. Sajnálom, hogy ilyen hamar elvesztetted a legjobb barátodat, de remélem, hogy itt is fogsz találni párat. Jó és nem minden napi ötlet ez az emailes dolog. Remélem majd egyszer fel épülsz a veszteségből. Nem találtam benne semmi hibát, szó szám is megvan és nincsen benne értelmetlen mondat

Most pedig nyomás foglalózni, ha eddig nem tetted és játszani Smile

Vissza az elejére Go down
 

Pandora Larsen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Pandora & Marcus
» pandora m. roachen
» Daniel && Pandora
» Ruben ×× Pandora
» Pandora & Eadlyn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Diákok-